Výhody:

  • Internetové úložiště OneDrive
  • Instalace na více zařízení pod jednou licencí
  • Automatické aktualizace
  • Možnost práce bez přístupu k internetu
  • Office na počítačích, tabletech, mobilních telefonech

Office 365 je hostovaná platforma, která v sobě ukrývá nejmodernější technologie, dostupné online odkudkoliv.

Online řešení společnosti Microsoft Office 365 je název služby, pod níž se ukrývá ucelený balíček online služeb. Plány Office 365 pro firmy zahrnují služby jako třeba webové konference Skypu pro firmy a e-mail pro firmy hostovaný v Exchangi Online a taky další online úložiště na OneDrivu pro firmy. Plné verze nainstalovaných aplikací zahrnují: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access.

Existují jednotlivé verze pro Office 365:

S Office 365 Business jsou známé nástroje, jako je Word, Excel, PowerPoint nebo Outlook, dostupné, kdekoliv a kdykoliv je potřebujete.

Pracujte na různých zařízeních a vytvářejte, upravujte a sdílejte wordové, powerpointové, excelové a onenotové soubory online. Kdykoli, kdekoli.

Mějte vždycky nejnovější verze známých aplikací Office bez ohledu na to, jaké zařízení používáte – počítač PC nebo Mac, tablet nebo telefon.

Získejte nástroje, které vám pomůžou zajistit, aby komunikace probíhala s vyšším zabezpečením a v rámci zásad dodržování předpisů.

Získejte přesně ty služby, které potřebujete. Zkombinujte Office 365 s vašimi stávajícími investicemi a propojte služby pro různé uživatele.

Archivujte, využívejte místní právní blokování a rychle vyhledávejte potřebné dokumenty. Rozšířená ochrana dat udržuje vaše data v bezpečí.

Se Skypem pro firmy teď můžete zjednodušit infrastrukturu. Nabízí totiž jednu platformu pro volání, konference, video i sdílení. Propojte vaše týmy v prostředí, které mají rádi, v aplikacích Office, které používají každý den.