Děkujeme za Váš zájem o IT bezpečnost,

naše nabídka produktů pro zajištění počítačové bezpečnosti se snaží vždy o kombinaci výhodné ceny a výkonu s přidanou hodnotou – kterou nazýváme „Security made  simple“, nebo-li bezpečnost jednoduše. Při výběru řešení vždy bereme v potaz individualitu a velikost každého zákazníka a snažíme se společně vybrat takovou variantu řešení, která nejvíce vyhovuje současné nebo plánované infrastruktuře. Velikost firmy pro zabezpečení našimi produkty není překážkou ale výzvou, s portfoliem produktů výrobce jsme schopni realizovat zabezpečení firemního prostředí velikosti v řádu desítek až stovek zaměstnanců.

Naším primárním cílem je zajistit bezpečné a snadno ovladatelné prostředí pro práci s výpočetní technikou bez výpadků a chránit interní data před ztrátou nebo poškozením. Již dnes se v České republice za poslední roky 2015-2016 stalo desítky regionálních firem obětmi útoku šíření zákeřného viru obecně nazývaný Ransomware, který takto napadené firmy donutil zaplatit nemalé peníze převedené na virtuální měnu Bitcoin, za odstranění způsobených následků.

Abychom zajistili našim zákazník bezpečné prostředí pro jejich práci, rozhodli jsme se spolupracovat se společností Sophos a Arcserver. Spolupráci s těmito výrobci jsme vybrali  na základě nezávislých testů veřejnosti podpořené interními testy.  Mezi srovnávané produkty patří zejména technologie od společnosti Fortinet a Zyxel.

Tým společnosti Foxnet s.r.o.