Kerio Connect

Kerio Connect je jednou z hlavních alternativ k Microsoft Exchange pro malé a středně velké organizace. Poskytuje e-mail, sdílené kalendáře a správu kontaktů ve většině poštovních klientů, webových prohlížečích a mobilních zařízeních. To vše za zlomek ceny a bez zátěže IT.

Díky integrovanému antiviru, výkonnému antispamu, vestavěné archivaci, automatickému zálohování a snadnému administračnímu rozhraní poskytuje Kerio Connect vše, co firmy potřebují – bezpečný e-mail a groupwarové funkce v jediném balíčku za rozumnou cenu.
Kerio Connect může běžet prakticky v jakémkoliv prostředí – na Windows, Linuxu, Mac OS X, VMware a Parallels nebo jako hostované řešení v privátním či veřejném cloudu.

 

 

 

Kerio Control – zabezpečení sítí malých a středních firem

Produkt Kerio Control poskytuje unifikované zabezpečení sítí malých a středně velkých firem, charakteristické komplexní ochranou sítě a podrobnými statistikami. Kerio Control nabízí bezkonkurenční ochranu před stále novými útoky, a to pomocí vestavěného systému IDS/IPS. Správcům sítí poskytuje účinné nástroje na správu uživatelů, řízení šířky pásma, zajištění kvality služeb, detailní monitorování sítě a jedno z nejrychlejších a nejspolehlivějších řešení VPN na trhu. Kerio Control je navržen tak, aby komplexně ochránil sítě malých a středních firem.

 

 

 

 

 

Kerio Operator – VoIP komunikace jinak a lépe

Kerio Operator je systém telefonní ústředny VoIP pro malé a středně velké organizace. Je navržen tak, aby usnadnil hlasovou komunikaci a přitom poskytl pokročilé funkce telefonních systémů, jako například konferenční hovory, směrování hovorů, záznam hovorů, skupiny prozváněných čísel, hlasovou poštu do e-mailu, automatické hlasové menu a fronty hovorů.

Kerio Operator využívá stávající počítačovou síť a protokol Session Initiation Protocol (SIP), který je průmyslovým standardem. Již není třeba zaměstnávat telefonní experty, vše hravě zvládne váš správce IT. Webové rozhraní je velmi intuitivní, a tak z původně tak drahého a přesto zcela základního požadavku na vytvoření/změnu/zrušení linky je teď snadný úkol, který zvládnete rychle a bez pomoci odborníků. I malá firma může „znít“ jako velká korporace.

 

 

 

Kerio Workspace – efektivní alternativa e-mailu ke sdílení dokumentů a spolupráci na projektech.

Nespočet odeslaných e-mailových příloh mezi vámi a členy vašeho týmu vám znesnadňuje práci. Potřebujete vhodné řešení. Kerio Workspace umožňuje rychlý přístup k aktuální verzi jakéhokoliv sdíleného dokumentu a nabízí historii všech jeho úprav.

Serverový software Kerio Workspace slouží jako centrální bod pro spolupráci a soubory, s nimiž váš tým pracuje, jsou vždy synchronizovány mezi všemi počítači a mobilními zařízeními. Přináší však více než pouhý online server pro sdílení souborů. Je to váš privátní cloud a platforma pro týmovou spolupráci.

Zkuste řídit projekt pomocí Kerio Workspace a uvidíte, jak sdílení dokumentů online v prostředí podobném sociálním sítím, sladí váš tým a rozvine jeho potenciál.