Sophos Intercept X
přidává ke stávající ochraně koncových bodů technologie nové generace, které nevyužívají detekci na bázi signatur, ale zastaví hrozby dříve, než se vůbec spustí. Díky tomu poskytuje kompletní, vícevrstvé zabezpečení. Rozpozná a blokuje běžné techniky používané pro spuštění malware, takže koncové body budou v bezpečí před neznámými hrozbami i zero-day útokům. Je vybaven speciálními nástroji pro eliminaci rizik způsobených zranitelnostmi webových prohlížečů, včetně jejich pluginů a použitých skriptů.

CryptoGuard agent
technologie CryptoGuard detekuje podezřelé šifrování dat, a zastaví tak ransomware hned v počátku. Dokonce i když jsou zneužity důvěryhodné soubory nebo procesy. Sophos Endpoint Protection hrozbu zastaví a vrátí vše do původního stavu, aniž by musel uživatel nebo administrátor zasáhnout. CryptoGuard pracuje tiše a nenápadně na úrovni souborového systému, sleduje vzdálené počítače a místní procesy, které se snaží změnit vaše dokumenty a další soubory.

Sophos nesdílí víru některých „progresivních“ výrobců ve všemocnost bezsignaturových systémů, proto doporučuje Intercept X používat v kombinaci s klasickým antivirovým řešením Endpoint Protection Advanced. Případně je možná i kombinace s antivirem konkurenčního výrobce. Ke kolizím nedochází.

Vyzkoušejte si 30 denní trialku ZDARMA: